DODGE CHALLENGER SRT HELLCAT Test Sürüşü – Forza Horizon 4

DODGE CHALLENGER SRT HELLCAT Test Sürüşü – Forza Horizon 4
MUTLAK GÜÇ
TorqueFlite® yüksek performanslı sekiz vitesli otomatik şanzıman, Challenger SRT® Hellcat, asfaltta öfke yaratıyor.

Challenger SRT® Hellcat, çeyrek mil süresinde 11.2 saniyeyle üstünlük sağladı
(Açıklama9)
 ve en yüksek 199 mil
(Açıklama10)

CHALLENGER SRT® GENİŞLETME PAKETİ
Kullanılabilir WideBody Paketli Challenger SRT®, rakiplerini tehdit eden bir duruşa sahiptir – Supercharged 6.2L HEMI® SRT V8 motoru yedeklemesi için.

DAHA KAS KAS
Mevcut WideBody Paketi ile Challenger SRT® daha korkutucu bir görünüm için aracın genel genişliğine 3,5 inç ekleyen çamurluk fişekleri içerir.

SİZE TUNE
Sürücü tarafından seçilebilir direksiyon ayarlama özelliğine sahip elektronik hidrolik direksiyon sürüş deneyiminizi belirleyebilmenizi sağlar.

YOLU KAVRAMAK VE GİT
WideBody Paketli Challenger SRT®, zorlu sokak stili için 305 / 35ZR20 Pirelli® dört mevsim performans lastiklerinde 20×11 inç dövme “Devil’s Rim” alüminyum jantlarla uyumludur.

CHALLENGER SRT® HELLCAT REDEYE
Çeyrek Kralı 10.80 saniyenin 1/4 mil zamanıyla
(Açıklama9)
, bu kas araba en güçlü üretim V8 motoru ile silahlı
(Açıklama11)
. Uğursuz gücü arayanlar için başka yere bakma.

KAS Yürüyüşleri
Dodge Challenger’ın gücü bir illüzyondan başka bir şey değil. Bu tür modern bir performans sergilemek için efsanelerin bir soyunu çeker.

MUHTELİF BİR BİNA
2019 Challenger R / T Scat Pack Widebody ile benzersiz performansı yaşayın. Standart altı ileri TREMEC® manuel şanzıman, 485 beygir gücü 392 HEMI® 6.4L V8 Motor ile birlikte bu makineyi cilalar.

Dodge Challenger SRT Hellcat
https://www.dodge.com/challenger/srt….

#DODGE #CHALLENGER #SRT #HELLCAT #FH4

forza horizon 4,forza horizon 3,forza horizon 3 dodge challenger srt hellcat,horizon 4,forza horizon 4 gameplay,forza horizon 3 dodge,forza horizon,forza,test drive dodge charger forza horizon 4,hellcat,dodge,forza horizon 4 dodge challenger srt,forza horizon 4 dodge challenger hellcat,horizon,dodge challenger hellcat bloody | 900+hp | test drive | forza horizon 4,forza horizon 4 srt hellcat